کاشف صغر سن

افشین پیروانی سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که پس از مدت‌ها سکوت خود را شکست و پرده از بسیاری ناگفته‌های این باشگاه برداشت، صحبت‌های جدیدی را مطرح کرد.
پس از مصاحبه پیروانی و در حالی که تصور می‌شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پی پاسخ دادن به او برآید، حمید درخشان بازیکن اسبق این تیم در مصاحبه‌ای علیه پیروانی حرف‌هایی زد و افشین پیروانی مطالبی را مطرح کرد که در زیر می‌آید:

ذوب آهن ۱۳ سال قبل کجا و الان کجا؟!
آقای کاشف صغر سن! که باخت این فصل برابر ذوب آهن را بزرگنمایی می‌کند، ظاهرا فراموش کرده است که ذوب آهن ۱۳ سال قبل با این ذوبی که مدعی اصلی قهرمانی بود و با بدشانسی نایب قهرمان لیگ هشتم شد چه تفاوت‌های آشکاری دارد؟! این تیم فعلی که قهرمان جام حذفی شد، با فوتبالی روبه جلو یقه همه بزرگان را در اصفهان گرفت، اما آن تیم فقط یک عباس سیمکانی را داشت که او هم اواخر فوتبال خود را طی می‌کرد. این حرف‌های کسی است که آن روز مدافع آخر پرسپولیس بود! شما همان کسی بودید که بازی داربی دو بر صفر برده برابر استقلال در سال ۷۳ را با تعویض‌های اشتباه با تساوی دو بر دو عوض کردید و زدوخورد شد، شش تا محروم دادیم و قهرمانی را از کف دادیم و این جزو افتخارات آقای کاشف صغر سن است!

کاشف صغر سن
اگر گفتم آقای کاشف صغر سن! حرف بیراهی نزدم. یکی دیگر از افتخارات این آقا محرومیت دو ساله تیم ملی نوجوانان از رقابت‌های برون مرزی به دلیل استفاده از بازیکنان صغر سن با شناسنامه‌های مخدوش به شمار می‌رود. حالا با این سابقه‌ی درخشان نمی‌دانم چه طور علیه من و امثال من مصاحبه می‌کند؟!

یک دهه بدون تیم
آقای کاشف صغر سن! پیش خودت فکر کرده‌ای که چرا بیش از یک دهه به شما تیم نداده‌اند؟ مطمئنا بحث فنی نیست و مسایل غیر فنی در کار است، زیرا از قدیم و ندیم گفته‌اند: چوب خدا صدا ندارد!

هنر به زندان فرستادن خبرنگاران!
یکی دیگر از افتخارات آقای کاشف صغر سن! یا به عبارت بهتر هنر ایشان به زندان فرستادن و متلاشی کردن کانون گرم خانواده‌ی قشر زحمتکش خبرنگاران است. شاید برخی‌ها ندانند ولی جناب کاشف صغر سن با به راه‌اندازی یک نشریه ورزشی و شریک کردن و سپس نارو زدن به یک روزنامه‌نگار معصوم، در نهایت وی را به گوشه زندان انداخت و اتفاقاتی را رقم زد که از بازگو کردن آن شرم دارم.

تشکر خانواده‌ی همسر محمدخانی
محض اطلاع آقای کاشف صغرسن! پس از چاپ و انتشار مصاحبه‌ی من و بازگو کردن برخی حقایق درباره کسانی که آتش به زندگی ناصر محمدخانی انداختند، اعضای خانواده‌ی مرحومه همسر ناصر محمدخانی از قطر و شیراز تماس گرفته و از من تشکر کردند و گفتند: حرف دل ما را زدی!
همچنین خانواده مرحومه همسر ناصرمحمدخانی به من تاکید کردند که حاضر به ارایه هرگونه شهادتی در رابطه با نقش آقای کاشف صغر سن در رقم زدن شرایط امروز زندگی خانوادگی‌شان هستند.

موش و گربه بازی با کلاه و پالتو!
گویا آقای کاشف صغرسن! اظهار فضل فرموده و گفته است افشین پیروانی دو فصل قبل هر هفته به ورزشگاه آزادی می‌آمد تا جای خود را در پرسپولیس باز کند. خدمت این آقا باید بگویم؛ اول این که خودتان چرا در فصل جاری و در تمام بازی‌های پرسپولیس حاضر شدید و به آزادی آمدید. نکند شما هم چنین هدفی در سر داشتی؟ چرا که ما ایرانیان ضرب المثلی داریم که می‌گوید: کافر همه را به کیش خود پندارد!
دوم این که اگر افشین پیروانی در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شد، مرد و مردانه برای تشویق تیمش می‌آمد. نه آنکه با مخفی کردن چهره زیر کلاه، پالتو و دستکش با موش و گربه بازی به دنبال زدن زیر آب مدیرروستا و جانشینی وی در پیکان باشد! تا بدان‌جایی که مدیران پیکان مجبور شوند و بگویند: این آقا سمتی در باشگاه ما ندارد!

سکوت
می‌خواهم یک نصیحت به آقای کاشف صغر سن کنم؛ بهتر است شما هم مثل ارباب‌تان سکوت اختیار کرده و بیش از این حرفی نزنید، زیرا در غیر این صورت ناگفته‌هایی را بیان کرده و شواهدی می‌آورم که در صورت فاش شدن آنها، برای همیشه قید رفتن به میادین ورزشی را بزنید!

پیغام به انصاری‌فرد
یک پیغام هم برای مدیرعامل محترم پرسپولیس دارم که این روزها می‌خواهد کلکسیونی از مربیان بزرگ جهان را به تهران بیاورد؛
آقای انصاری‌فرد! بعد از آوردن دنیزلی به تهران، لطفا در نظر داشته باشید که مربیانی نظیر روبرتو مانچینی، فرانک رایکارد و فیلیپه اسکولاری نیز بیکار شده و منتظر تماس شما هستند تا با یک اشاره به پرسپولیس بیایند و بتوانید به راحتی پشت نام بزرگ‌شان پنهان شوید!

منبع : ایسنا

/ 9 نظر / 48 بازدید
نیما

آقا خوب شد بالاخره برگشتی آپ کردی.کم کم داشتم نگران میشدم. نزدیک بود عکستو بدم روزنامه ها. تیم ملی هم که مساوی کرد. من که از صعود ناامید شدم. بچسبیم به دانشگاه و زندگی که برامون بهتره.

کیوان

سلام آقا مهدی حالتون خوبه چه خبر ما هم خوبیم فقط این مطلب رو کیانوش نخونه که غیرتی میشه کیانوش جان ما روی این افشین با تعصب خیلی تعصب داره!!

کریم آر پی جی

خداییش این افشین کم بیراه نمی گه این حمید خان درخشان این همه وقت کجا بوده ؟ راستی داش میتی اوضاع وبلاگ چرا این جوری شده داداش؟

کیوان

من که نمیتونم رای بدم اما مناظره ها رو میدیدم جالب بودن یعنی خیلی زیاد جالب بودن

کله خراب

خوب حالا نوبت بیانیه بازی توسط افشین خانه دیگه

حمید

بی غیرتا حیا کنید ژرسژولیسا رها کنید

حمید

ببخشید پرسژولیسا رها کنید....

حمید

ببخشید پرسژولیسا رها کنید....

سهراب بوقی

بالا خره شاگرد حاجی بوده دیگه